Продавець ТОВ АгроТанков розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
39 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (97) 911-08-24
+380 (50) 604-35-31
+380 (67) 761-66-24
ТОВ AгроТанков

Гідророзподільники

Гідророзподільник управляє рухом вихідної ланки гідродвигуна шляхом перенаправлення потоків робочої рідини.

 
Рис. 2. Найпростіша гидросхема

На малюнку 2 показана найпростіша гидросхема. У наведеному положенні розподільника (Р) рідина від насоса (Н) до гидроцилиндру (Ц) не надходить і йде на злив в гідробак (Б) через запобіжний клапан (КП). Якщо оператор переміщує ручку гідророзподільника таким чином, що запірно-регулюючий елемент зміщується в положення 1, то робоча рідина надходить у поршневу порожнину гідроциліндра і поршень рухається вправо, а рідина з штокової порожнини гідроциліндра йде на злив (напрямки руху робочої рідини через розподільник вказані стрілками). Якщо оператор повертає ручку гідророзподільника у вихідне положення, то поршень гідроциліндра зупиняється, і робоча рідина знову йде на злив в бак. Щоб поршень гідроциліндра почав рух вліво, оператору необхідно перемістити ручку розподільника таким чином, щоб запірно-регулюючий елемент змістився в положення 2.

в виде галереив виде списка

Гідророзподільники поділяють за типом запірно-регулюючих елементів на золотникові, кранові, клапанні, струменеві та розподільники типу «сопло-заслінка».

Золотникові розподільники отримали найбільше поширення в гідроприводі завдяки простоті їх виготовлення, компактності і високої надійності в роботі. Вони застосовуються при досить високих значеннях тиску (до 32 МПа) і значно більших витратах, ніж кранові розподільники.

Кранові розподільники в гідроприводі знайшли саме широке застосування. Конструктивно їх запірний елемент виконаний у вигляді циліндричної, конічної, кульової пробки або у вигляді плоского поворотного крана.

Клапанні розподільники. Головним недоліком найбільш поширених золотникових розподільників є витоку, які не дозволяють утримувати гідродвигун під навантаженням в нерухомому стані, а також неможливість роботи при високих тисках (понад 32 МПа). У таких випадках для позиційного перемикання кращі клапанні розподільники, мають збільшені порівняно з золотниками розміри і масу, але дозволяють герметично перекривати гідролінії. Клапанні розподільники застосовуються, в основному, в гідросистемах, в яких необхідно забезпечити хорошу герметичність. Для цього запірний елемент розподільника виконують, як правило, у вигляді конічного або кульового клапана.

У гидрораспределителе типу «сопло-заслінка» використовується принцип побудови гідравлічних подільників тиску.

 
Крановий гідророзподільник

До достоїнств струменевих розподільників відноситься низька чутливість до забруднення робочої рідини [1], яка обумовлена відсутністю рухомих частин в таких розподільниках.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner