Продавець ТОВ АгроТанков розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
39 відгуків

Інтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

+380 (97) 911-08-24
+380 (50) 604-35-31
+380 (67) 761-66-24
ТОВ AгроТанков

Насоси шестеренні НШ

Насоси шестеренні НШ призначені для нагнітання робочої рідини (мінеральної олії) в гідравлічних системах тракторів, навантажувачів, автомобілів, сільськогосподарських, комунальних, будівельно-дорожніх і агрегатуються з двигунами тракторів, машин та іншої техніки.

Високі експлуатаційні характеристики насосів НШ зумовили їх застосування в гідросистемах тракторів виробництва Мінського, Харківської, Волгоградського, Володимирського, Алтайського, Кишинівського, Дніпропетровського, Ташкентського, Петербурзького, Липецького тракторних заводів; комбайнів Ростов, Таганрог, Красноярськ, Херсонського, Гомельського, Тернопільського заводів сільгоспмашинобудування; автомобілів МАЗ, КамАЗ, САЗ, Урал, БелАЗ, Зіл, дорожньо-будівельних, комунальних та багатьох інших машин і механізмів.

Насоси НШ випускається як лівого, так і правого обертання, в залежності від складання. Лівого обертання – обертання ведучого ротора проти годинникової стрілки, правого обертання – обертання ведучого ротора за годинниковою стрілкою, якщо дивитися з боку приводу.

Приклад умовного позначення насоса:
Насос НШ 10У-3 Л, де:
НШ - насос шестерневий;
10 - робочий об'єм насоса (см3);
В - модифікація;
Л - напрямок обертання ведучого ротора, ліве, якщо дивитися зі сторони привода (праве – не позначається).

в виде галереив виде списка
Пристрій і принцип роботи
Насоси типу НШ кріпляться на валу відбору потужності, крутний момент передається за допомогою шліцьового з'єднання вала насоса і валу відбору потужності.
Шестерневий насос НШ складається з корпуса 4, ведучого ротора 14, веденого ротора 15, опорних втулок 3, гумових манжет 5, ущільнювальних кілець 2, кришки передньої 6 і задній 1 і болтів 12 з пружинними шайбами 13.
У передній кришці є отвір для виходу приводного валу. З зовнішньої сторони в цей отвір запресована манжета 7 для ущільнення ведучого ротора насоса.
Ущільнення роз'ємів корпусу з кришками здійснюється кільцями 2. Манжета 5 своїми внутрішніми поверхнями заходить в виточки підшипникових втулок. У утворилися камери (між зовнішніми діаметром підшипникової втулки і выточками) з боку виходу подається робоча рідина, яка своїм тиском підтискає втулки до торців роторів, ніж компенсується знос поверхонь втулок і роторів.
Ведучий ротор 14 насоса має подовжений шліцьовий кінець вала. Насос кріпиться на валу відбору потужності, крутний момент передається за допомогою шліцьового з'єднання вала насоса і валу відбору потужності.
Принцип дії шестеренного насоса полягає в наступному: при обертанні ведучого і веденого роторів на стороні входу створюється розрідження, внаслідок чого рідина під тиском атмосфери заповнює западини між зубцями і у них переміщається з боку входу на бік виходу. На виході при зачепленні зубців відбувається видавлювання рідини в систему.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner